Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Yapmadan yoluna Devam Edecek

Televizyon

24 Temmuz 2018 Salı 12:31:49

Gelinim Mutfakta Sezon Finali Yapmadan yoluna Devam Edecek

Kanal D İç Yapımlar’ın yapımcılığında hazırlanan ve sunuculuğunu Fatih Ürek’in yapıtğı sevilen gündüz kuşağı yarışma programı Gelinim Mutfakta, yeni sezon öncesi mola vermeyecek! Özellikle ev hanımlarının severek izlediği Gelinim Mutfakta yarışması hafta içi her gün 15.45’te yayınlanıyordu. Yeni sezon öncesi final yapıp yapmayacağı konuşulan Gelinim Mutfakta’da flaş bir karar alındı! Gelinim Mutfakta yoluna aralıksız devam edecek.

Hafta içi her gün saat 15.45’te Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması için flaş bir karar alındı! Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı, gelinlerin mutfakta hünerlerini sergilediği, kayınvalidelerin de yer aldığı Gelinim Mutfakta yarışması yoluna aralıksız, mola vermeden devam edecek! Normal sezon öncesi henüz sezon finali yapmayan Gelinim Mutfakta’nın normal sezonda ara vereceği konuşuluyordu. Ancak Gelinim Mutfakta’nın hiç ara vermeden yoluna dolu dizgin devam edeceği öğrenildi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında her hafta en çok puanı alan bir birinci ve en az puanı alan bir elenen isim belli oluyor, haftanın birincisi 5 altının sahibi olurken elenen isim yarışmaya veda ediyor. Gelinler ve kayınvalideler arasında sık sık tartışma ve polemiklerin yaşandığı Gelinim Mutfakta’nın ara vermeden yayın hayatını sürdürecek olması en çok izleyenlerini mutlu etti.

GELİNİM MUTFAKTA ARA VERMİYOR! 

Yeni sezon öncesi ara vermesi ve sezon finali yapması beklenen Gelinim Mutfakta yarışmasının gelecek sezon öncesi ara vermeyeceği ve aralıksız devam edeceği öğrenildi. Fatih Ürek’in sunduğu Gelinim Mutfakta, bu hafta ve önümüzdeki haftalarda da Gelinlerin ve Kayınvalidelerin kıyasıya rekabetiyle sürmeye devam edecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı