Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Şebnem kimdir? Kayınvalidesi ve Hayatı

Özel Haber

10 Temmuz 2018 Salı 00:05:29

Gelinim Mutfakta Şebnem kimdir? Kayınvalidesi ve Hayatı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve güç içi kuşağında reytingin zirvesine yerleşen Gelinim Mutfakta yarışması tüm hızıyla sürüyor, gelinler hünerlerini sergilemeye devam ediyor. Kanal D’nin sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’nın yarışmacısı Şebnem kimdir? Gelinim Mutfakta yarışmasının sevilen yarışmacısı Şebnem’in hayatını, kısa biyografisini sizler için hazırladık… 

Gelinim Mutfakta yarışmasının yarışmacısı gelin Şebnem programa damgasını vuruyor. Şenben Karataş kimdir? Gelinim Mutfakta programının yetenekli güzeli Şebnem Karataş’ın hayatı, kayınvalidesi, kısa biyografisini sizler için hazırladık. Şebnem Karataş 28 yaşında memleketi Ordu, anne tarafından ise Selanik Göçmeni. Şebnem Karataş, henüz evli değil ancak nişanlılık hikayesi bir hayli ilginç. Müstakbel eş adayı ile 8 yıl önce tanışan Şebnem Karataş ailevi durumlar nedeniyle evlilik yolunda adım atamaz.

Şebnem Karataş, annesini küçük yaşta kaybedince 8 yıl boyunca kardeşlerine bakabilmek için evlenmek için adım atmadı. Müstakbel kayınvalidesi ile yarışmaya katılan Şebnem Karataş, kayınvalidesi Suzan Tekin’i annesi olarak görüyor. Yarışmada hünerlerini sergileyen Şebnem Karataş, yarışmanın en iyi yarışmacıları arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı