Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta? Neden Geç Yayınlanıyor

Televizyon

9 Temmuz 2018 Pazartesi 12:55:44

Son Güncelleme: 10/07/2018 13:46:18

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta? Neden Geç Yayınlanıyor

Kanal D ekranlarının en çok izlenen programı Gelinim Mutfakta Saat Kaçta? Gelinim Mutfakta 9 Temmuz 2018 pazartesi günü neden geç yayınlanıyor. Artık bu saatte mi ekranlarda olacak. İşte Kanal D’nin en çok izlenen ve beğenilen yemek programının akıbeti.

Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumuyla ekrana gelen ve 5 gelin 5 kaynananın yarıştığı programda yapılan yemeğe verilen oylarla haftanın birincisi seçildiği program bu hafta neden geç yayınlanıyor. Gelinim Mutfakta Programı Saat Kaçta? 9 Temmuz Gelinim Mutfakta program akıbeti belli oldu!

Gelinim Mutfakta Saat Kaçta Yayınlanacak? Neden Geç Yayınlanıyor!

Kanal D, yaz aylarında harika bir izleyici kitlesi barındıran Gelinim Mutfakta programıyla ilgili çok konuşulacak bir karara imza attı. Programın saatini değiştirerek 15.45’e aldı. Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazartesi itibariyle 15.45’de ekrana gelecek. Karar tamamen Kanal D tarafından verilen bir karar. Hayranları eski saatine geçmesini istese de programın saati değişmeyecek.

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Neden Geç Yayınlanıyor!

Programın geç yayınlanma sebebi Kanal D 9 Temmuz yayın akışında görüldüğü üzere tamamen yayın akışı değişmesi sebebiyle. Artık program 15.45’de yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı