Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Kim elendi? 20 Temmuz veda eden isim

Televizyon

20 Temmuz 2018 Cuma 17:42:52

Gelinim Mutfakta Kim elendi? 20 Temmuz veda eden isim

Kanal D İç Yapımlar’ın hazırladığı ve hafta içi her gün saat 15.45’te yayınlanan Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi ile kimin elendiği 20 Temmuz Cuma günü belli oluyor!  Fatih Ürek’in sunuculuğunda yayınlanan yarışma programına bu hafta Özlem’in sinirli halleri damga vurmuştu! Bu hafta da yüksek tansiyonlu ve bol rekabetli geçen yarışmada kim elendi? Gelinim Mutfakta Haftanın elenen ismi kim? Sizler için hazırladık…

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi ve elenen ismi belli oluyor! 20 Temmuz Cuma günü yeni bölümüyle saat 15.45’te başlayan Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi ve elenen ismi şimdiden çok merak ediliyor. Bu hafta yarışmaya Özlem’in kayınvalidesi ile girdiği sert tartışma damgasını vururken rekabet daha da kızıştı! Gelinler arasındaki En iyi yemeği kim yapacak? rekabetinin yanı sıra kayınvalideler de kıyasıya bir rekabet içinde!

Gelinim Mutfakta yarışmasında geçtiğimiz hafta 61 Puanlı Cansu birinciliği kazanırken 5 bileziğin de sahibi olmuştu. Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta yarışmacılarından en düşük puanı alarak 52 puanla yarışmaya veda eden isim ise gelin yarışmacı Elif ile kayınvalidesi Çiğdem Hanım olmuştu. 20 Temmuz Cuma günü Gelinim Mutfakta’nın yeni haftada birincisi ile kimin eleneceği büyük merak konusu olurken biraz sonra belli olur olmaz bu sayfada açıklanacak.

GELİNİM MUTFAKTA BU HAFTA NELER OLDU, KİM ELENECEK KİM BİRİNCİ OLACAK?

Gelinim Mufakta’nın bu haftaki bölümleri de birbirinden heyecanlı ve tartışmalı sahnelerle doluydu! En çok izlenen gündüz kuşağı yarışması olma başarısını gösteren Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek’in sunuculuğunda evlerimize gelirken gelin yarışmacılar ve kayınvalideleri yine bu hafta da kıyasıya bir rekabete tutuştu! Özellikle Özlem’in kendisine 1 puan veren Kayınvalidesi ve diğer yarışmacılarla girdiği tartışma bu haftaya damgasını vurdu. Birazdan Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi ile yarışmaya kimin veda ettiği isimleri belli olacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı