Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Hatice ve Hüsniye Master Chef Programında

Televizyon

6 Temmuz 2018 Cuma 15:08:28

Gelinim Mutfakta Hatice ve Hüsniye Master Chef Programında

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programında ünlenen Hatice ve Hüsniye çifti programdan ayrıldı. Yeni bölümlerde ekrana gelmeyen Hatice ve Hüsniye Hanımın planı belli oldu. TV8 ekranlarında başlayacak Master Chef programına katıldıkları öğrenildi.

Diziler ve Programlarda transferler sürüyor. En çok İzdivaç programlarında gördüğümüz transferler şimdi Yemekteyiz, Gelinim Mutfakta ve yeni başlayacak Master Chef programında olacak gibi görünüyor. Dönemde rekor kıran Yemekteyiz, yaz aylarında rekor kıran Gelinim Mutfakta programına TV8 yeni bir hamleyle Master Chef programı getiriyor.

Hatice ve Hüsniye Gelinim Mutfakta Programında Neden Yok!

Programın en gözde isimleri Hatice ve Hüsniye’nin Gelinim Mutfakta programında neden yer almadığı belli oldu. Gelinim Mutfakta programında Hatice ve Hüsniye Master Chef programına transfer oldukları için ekran macerasını tamamladı ve yeni sezonu bekliyor.

Master Chef Ne Zaman Başlayacak?

Dünya televizyonların en çok izlenen programı Master Chef yeni yayın döneminde Türkiye’ye geliyor. Gündüz kuşağında rekorlar kıran Bloom Medya ve Uygar Ataş’ın yapımcılığını üstlenecek program TV8 ekranlarında yayınlanacak. Program Eylül ayında ekranlarda olacak. Programın sunucusu Sabah Tümer oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı