Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu?

Televizyon

11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:34:35

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim oldu? Gelinler ve kayınvalidelerinin yarıştığı Gelinim Mutfakta 11 Temmuz 88. bölümüyle yine heyecan dolu anlara sahne oldu. Gelinim Mutfakta günün birincisi de belli oldu! Gelinler yemeklerini sundu, kaynanalar puanladı en çok puanı alan kim oldu? Günün sonuncusu kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı yarışması Gelinim Mutfakta’da yeni bölüm birincisi belli oluyor. Geçtiğimiz haftalarda saat 12.45’te ekranlara gelen ve başta ev hanımları olmak üzere izleyicisini ekranlara kilitleyen Gelinim Mutfakta rötarlı olarak 15.45’te yayınlanmaya başlamıştı. Bundan sonra da 15.45’te yayınlanmaya devam edecek Gelinim Mutfakta yarışmasının reytingleri kayba uğradı! Reyting kayıpları gün geçtikçe artan Gelinim Mutfakta yarışması, saat değişikliği nedeniyle reyting sıralamasında düşüşe geçti.

Gelinim Mutfakta’da Elif, geçtiğimiz haftalarda yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmıştı. Yeni bölümlerde geçtiğimiz gün tekrar Gelinim Mutfakta’ya katılan gelin Elif ve kayınvalidesi, yarışmaya devam ediyor! Gelinim Mutfakta’da heyecan sürüyor, günün 1. sinin yani en yüksek puanı kimin alacağının önemi büyük! Şebnem, Cansu, Elif ve diğer gelinler hünerlerini sergileyecek kayınvalideler ise bu yemekleri puanlayacak. Bakalım kim 1. olacak? Gelinim Mutfakta’da günün birincisi açıklanır açıklanmaz buradan yayınlayacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı