Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Cansu kimdir? Kaynanası ve Hayatı

Özel Haber

9 Temmuz 2018 Pazartesi 18:30:23

Son Güncelleme: 09/07/2018 17:02:13

Gelinim Mutfakta Cansu kimdir? Kaynanası ve Hayatı

Kanal D iç yapımlar tarafından hazırlanan ve sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı yarışma programı Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle heyecanı doruklara taşıyor! Gelin hanımların yemek konusunda hünerlerini sergilediği kayınvalidelerin de puanlayarak kıyasıya bir mücadeleye girdiği yarışmada Cansu dikkat çekiyor. Peki Gelinim Mutfakta Cansu ve kayınvalidesi kimdir? Hayatı, kısa biyografisini sizler için hazırladık…

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağında yayınlanan sevilen yarışma programı Gelini Mutfakta da heyecan sürüyor. Gelinim Mutfakta yarışma programının dikkat çeken isimlerinden biri de yarışmacı gelin Cansu. Cansu Şöhret ve kaynanası yarışmadan 20 Nisan’da elenmişken, Hatice’nin yerine yeniden yarışmaya katıldılar.

Gelinim Mutfakta yarışmasının sevilen isimlerinden sivri dilli ve hünerli gelin Cansu, 28 yaşında. Mesleği grafikerlik olan güzel yarışmacı, Gelinim Mutfakta programında hünerlerini sergileyerek kendi kayınvalidesi olmak üzere bütün kayınvalidelerden yüksek puan almak ve yarışmada birinci olmak hedefini taşıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Nejla Yıkıcı

    11 Temmuz 2018 at 16:42

    insanlara iyi örek olmanızı rica ediyorum. reytik uğruna kötü örnek olmanızı istemioruz. cansu çok bilmislik taslayarak ukala görünüyorsun. program güzel ama çok rahatsız edici konusmalar oluor lütfen doğal davranın ve saygınızla insanlara örnek olun.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı