Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta Cansu Doğum Yaptı mı? Hastaneye Kaldırılmıştı!

Televizyon

2 Ağustos 2018 Perşembe 11:39:58

Gelinim Mutfakta Cansu Doğum Yaptı mı? Hastaneye Kaldırılmıştı!

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da günün şoku! Gelinim Mutfakta’da hamile gelin Cansu sancılanıyor ve hastaneye kaldırılıyor! Cansu doğum yaptı mı? Hamile olarak Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Cansu’nun bir anda sancılarının başlamasıyla sunucu Fatih Ürek ve diğer yarışmacılar ve kaynanalar seferber oldu! 

Kanal D Ekranlarının sevilen yarışmasında güne yarışmacılardan Cansu’nun doğum sancıları damgasını vuruyor! Hamile olarak yarışmaya tekrar katılan Cansu’nun doğum sancıları, arkadaşlarını ve Gelinim Mutfakta yapım ekibini heyecanlandırdı! Bir anda sancılanan Cansu hızla hastaneye kaldırıldı! Canlı yayında gerçekleşen bu durumda Fatih Ürek hızla sağlık görevlilerini programın içine çağırdı.

Canlı yayın sırasında doğum sancıları gelen Cansu’nun hali başta kendi kaynanası Sevgül Hanım olmak üzere yarışmadaki herkesi telaşlandırdı. Herkes Cansu için seferber olurken Gelinim Mutfakta çekimlerinin yapıldığı adresin kapısında ambulans bulundurulması derin bir nefes aldırttı! Cansu hızla ambulansa alınarak hastaneye kaldırılırken yarışmacılar büyük şok yaşadı. Tüm yarışmacılar tedirginlikle gözyaşı dökerken Sevgül Hanım gelinine eşlik ederek hastaneye gitti.

CANSU DOĞUM YAPTI MI? CANSU VE ÇOCUĞUNUN SAĞLIK DURUMU

1 Ağustos 2018 Gelinim Mutfakta canlı yayında sancısının gelmesiyle hastaneye kaldırılan Cansu, hastanede sağlıklı bir doğum yaptı! Gelinim Mutfakta’nın sevilen yarışmacılarından Cansu’nun ve bebeğinin sağlık durumu şuan iyi! Cansu, 17. haftada Gelinim Mutfakta’dan ayrılmış, geçtiğimiz günlerde yarışmaya kaynanası Sevgül Hanım ile birlikte dönüş yapmıştı!

Bebeğini kucağına alan Cansu’nun Gelinim Mutfakta yarışmasından zorunlu olarak ayrılması bekleniyor. Ancak kendisi konuk olarak bir bölüme katılabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı