Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta 90. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Haftanın Birincisi Kim Olacak?

Televizyon

12 Temmuz 2018 Perşembe 20:57:36

Gelinim Mutfakta 90. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Haftanın Birincisi Kim Olacak?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 90. bölümüyle ekranlara geliyor! Kanal D İç Yapımlar’ın yapımcılığında hazırlanan ve sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışması 13 Temmuz Cuma saat 15.45’te 90. bölümüyle Kanal D ekranlarında olacak. 90. Bölümde şok tartışmalar yaşanıyor, Gelinim Mutfakta 90. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D İç Yapımlar’ın yapımcılığında hazırlanan ve hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekranlarda yerini alan Gelinim Mutfakta yarışması 13 Temmuz Cuma günü saat 15.45’te ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta 90. bölümüyle yarın saat 15.45’te ekranlarda olacak! Gelinim Mutfakta 90. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandan anlaşılacağı üzere yarın yine Gelinim Mutfakta’da gerilim hakim! Gelinler ve kaynanalar hünerlerini sergilerken ortam da geriliyor! Yarışmada heyecan sürekli artıyor, rekabet git gide kızışıyor! Haftanın birincisi yarın belli olacak, birinciye 5 bilezik hediye edilecek! Bakalım haftanın birincisi kim olacak?

GELİNİM MUTFAKTA 90. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

GELİNİM MUTFAKTA DA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Gelinim Mutfakta’nın 90. bölümü yine gergin bir ortamda geçecek! Kaynanalar ve gelinler, rekabetin verdiği havayla polemiğe giriyor! Fragmanı izleyenlerin de anlayacağı üzere yarın 90. bölümde izleyenleri heyecanlı anlar ve kavgalar bekliyor. Haftanın birincisinin belli olacağı 90. bölümde yarışmacılardan Özlem mi Elif mi Hatice mi yoksa diğerlerinden biri mi 1. olacak hep birlikte göreceğiz…

İddialı gelin adayları yarışmada mutfak hünerlerini sergiliyor, kayınvalideler ise bu yemeklerin kimin ellerinden çıktığını bilmeden puanlıyor. En çok puan alan aday haftanın 1.si olarak 5 bileziğin sahibi oluyor. Yarışmanın bu haftada da rekabet dolu geçen bölümlerinin ardından 90. bölümünde haftanın 1.si belli olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı