Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor

Televizyon

9 Temmuz 2018 Pazartesi 12:08:04

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor

Kanal D ekranlarında en çok sevilen programı Gelinim Mutfakta neden yayınlanmıyor. Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Pazaretsi günü neden yok? Gelinim Mutfakta Dizisi Kanal D yayın akışını değiştirdi. İşte 9 Temmuz Kanal D yayın akışınde Gelinim Mutfakta saati ve bilgileri.

Yaz aylarında sezon finaline girmeyek kanalın en çok takip edilen programı Kanal D programı Gelinim Mutfakta 9 Temmuz tarihinde neden yok. Programı izlemek için ekran başına geçenler büyük bir şokla karşılaştı. Sevilen program Gelinim Mutfakta 9 Temmuz neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak merak ediliyor.

Gelinim Mutfakta 9 Temmuz Neden yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D ekranlarında sezonun en çok takip edilen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta Kanal D yayın akışı değiştirmesi nedeniyle yeni bölüm saati değişti. Gelinim Mutfakta programı 9 Temmuz’da saat 15.45’de yeni bölümleri yayınlanacak.

Kanal D tutan işin Saatini neden değiştirdi?

Kanal D, ekranlarında Gelinim Mutfakta programı reytinglerde o saatte olması rağmen rekor kırmıştı. Yaz aylarında bir çok kişi programda zirveye yerleşmesinden mutluydu. Ancak program ilginç bir şekilde yayın akışında saat değiştirmesi Kanal D’nin büyük bir strateji hatası yaptığını söylüyor. Yeni saatinde nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı