Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta 88. Bölüm Fragmanı 11 Temmuz Kanal D

Televizyon

10 Temmuz 2018 Salı 16:44:02

Gelinim Mutfakta 88. Bölüm Fragmanı 11 Temmuz Kanal D

Kanal D iç yapımların hazırladığı Gelinim Mutfakta yarışma programı, Fatih Ürek’in sunuculuğunda 88. bölümüyle ekranlara geliyor! Özellikle ev hanımlarının gündüz kuşağında izlemekten keyif duyduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında gelinler mutfaktaki ustalıklarını konuşturuyor, kayınvalideleri de bu hünerleri puanlıyor. En yüksek puan alanın haftanın 1.si seçildiği yarışmada her hafta elenen isimler de oluyor. Peki Gelinim Mutfakta 88. bölümde neler olacak? Gelinim Mutfakta 88. bölüm fragmanı yayınlandı.

Gelinim Mutfakta, Kanal D ekranlarında gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olmayı başardı! Reyting başarısını sürdüren Fatih Ürek’in sunuculuğunda devam eden Gelinim Mutfakta yarışmasında geri dönen isimler damgasını vurdu. Yarışmaya bu hafta en düşük puanı toplayarak veda eden Tuğba ile Kayınvalidesi Rukiye hanım oldu! En düşük puan alan Şebnem ve Tuğba ikilisinden giden isim Tuğba olunca Şebnem paçayı yırtmış oldu. Gelinim Mutfakta’da haftanın 1.si ise en yüksek puan olan 70 puanı toplayan Özlem oldu. Yarışmanın geçmiş döneminde toplam 13 bilezik kazanan Özlem, bu haftaki birinciliğiyle bilezik sayısını da 18’e yükseltmiş oldu.

Gelinim Mutfakta’ya bu hafta Tuğba-Rukiye Hanım ikilisinin elenmesinin ardından eski yarışmacı Elif ve Kaynanası Çiğdem hanım döndü. Elif ve Çiğdem Hanım’ın dönüşü olay olurken gözler 11 Temmuz Çarşamba günkü Gelinim Mutfakta 88. bölüme çevrildi. Gelinim Mutfakta 88. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yine bol atışmalı ve eğlence dolu anlara sahne olacak 88. bölümü 11 Temmuz’da Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı