Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta 6 Temmuz Birincisi kim? Şebnem Elendi mi?

Televizyon

6 Temmuz 2018 Cuma 13:54:20

Gelinim Mutfakta 6 Temmuz Birincisi kim? Şebnem Elendi mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programı hafta finalinde birinci kim oldu? Kazananın 5 altın bilezik alacağı programda bu hafta kim kazandı! Gelinim Mutfakta her hafta Kanal D ekranlarında gelmeye devam edecek. En çok merak edilen soru Şebnem elendi mi?

Yaz ekranlarında rekor kıran Gelinim Mutfakta programı bu hafta kim birinci oldu. Eğlencenin ve heyacanın tavan yaptığı programda format çok beğenildi. Gelinim Mutfakta 6 Temmuz finalinde haftanın birincisi kim olacak. En çok merak edilen soru Şebnem Elenecek mi?

Nurten ve Özlem Kavgası Damga Vurdu!

Gelinim Mutfakta programında düne damga vuran Nurten ve Özlem kavgaıs oldu. Tavuklu erişte yapılan bölümde kayıvalidelerine sunulan yemekte Nurten hanım Özlem’in tabağına az puan verince olanlar oldu. İkilinin kavgası haftanın birincisini etkileyecek seçenekler sundu!

Gelinim Mutfakta Şebnem elendi mi?

Programın en çok sevilen yarışmacısı Şebnem, bu haftada çok kötü performans gösterdi. Şebnem ve kayınvalidesi arasında yaşanan kötü olaylar sonrası kayınvalidesi kendi tabağını beğenmemesinden dolayı düşük puanlar aldı. Şebnem’in elenmesi en çok Cansu’nun işine gelecek. Programa katılıp yeniden dönen isim olan Cansu, hamile olmasından dolayı kayınvalidesi az yükleniyor yorumları yapılıyor.

Gelinim Mutfakta Haftanın Birincisi kim olacak?

Gelinim Mutfakta programı 17. haftasında alınan puanlar doğrultusunda son gün hariç puanlarda Özlem, Tuğba, Cansu ve Şebnem arasında kıyasıya rekabet sürüyor. Özlem hanım 57 puanla en yüksek seviyede, en düşük seviyede olan Şebnem hanım. Tuğba ve Cansu 40 ve 43 puanda. Şebnem hanım bugünde düşük puan alırsa programdan elenecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı