Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Mutfakta 26 Temmuz Günün Birincisi Kim Oldu?

Televizyon

26 Temmuz 2018 Perşembe 14:49:23

Son Güncelleme: 26/07/2018 15:41:49

Gelinim Mutfakta 26 Temmuz Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta bugün 26 Temmuz Perşembe yeni bölümüyle sürüyor! Gelin ve kaynanaların yarıştığı Gelinim Mutfakta ile izleyiciler Kanal D ekranlarına kilitlenmeye devam ederken Günün birincisi kim oldu? 26 Temmuz Gelinim Mutfakta yeni bölüme ne damga vurdu? Özlem ve Nurten Hanım’ın Elif ve kayınvalidesiyle polemiği programa damgasını vurdu! İşte Gelinim Mutfakta yeni bölüm kimin birinci olduğu…

Gelinler ve kayınvalidelerin ilk tanışmaları nasıl gerçekleşti? Bunların yayınlandığı yeni bölümde Fatih Ürek’in sunuculuğundaki Gelinim Mutfakta yine heyecan doluydu! Gelinim Mutfakta’nın 26 Temmuz Perşembe günkü bölümünde kim 1. oldu? Yarışmada günün 1.si sürpriz bir isim mi oldu? Seyircilerin merakla beklediği günün birincisi birazdan açıklanacak! Açıklandığı anda bu sayfada görebilirsiniz!

Gelinler ve Kayınvalidelerin büyük mücadele verdiği Gelinim Mutfakta’da yeni bölüm heyecanı tüm hızıyla sürerken günün birincisi merakla bekleniyor! Fatih Ürek’in sunduğu Gelinim Mutfakta’da 26 Temmuz Perşembe günü birincisi birazdan açıklanacak! Elif, Şebnem,  Emine, Ezgi ve Özlem arasında günün birincisi kim olacak büyük heyecan yaşanıyor! Günün birinciliği haftanın birinciliği için büyük önem taşıyor! Haftanın birincisi 5 Altının sahibi oluyor!

BU HAFTA GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM BİRİNCİ OLACAK KİM ELENECEK?

Yarışmada bu haftanın 1. si ile kimin eleneceği büyük merak konusu olmuş durumda! Birbirinden hünerli gelinler ve kaynanaların polemikleriyle dolu programın bu haftaki birincisi ve kimin elendiği 27 Temmuz Cuma günü belli olacak! Bu gün 26 Temmuz günü günün birincisi biraz sonra açıklandığı gibi Sinehaber farkıyla bu sayfada yer alacak.

GÜNCELLEME: Gelinim Mutfakta 26 Temmuz Perşembe gününün birincisi gelin Cansu oldu! Cansu, en çok puanı alarak günün 1.si ünvanını kazanmayı başardı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı