Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelinim Muftakta Ezgi Hanım kimdir? Reyhan Hanım Kayınvalidesi

Özel Haber

16 Temmuz 2018 Pazartesi 22:45:36

Gelinim Muftakta Ezgi Hanım kimdir? Reyhan Hanım Kayınvalidesi

Kanal D İç Yapımlar’ın hazırladığı Gelinim Mutfakta’nın sevilen ismi Ezgi kimdir? Tartışmaları ve sert söylemleriyle hedef tahtasına oturtulan Gelinim Mutfakta Ezgi kimdir, kayınvalidesi Reyhan Hanım kimdir, nerelidir? Sizler için araştırdık…

Kanal D ekranlarında hafta içi hergün 15.45’te başlayan ve sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı Gelinim Mutfakta programının sevilen ismi Ezgi kimdir? Mutfakta hünerlerini sergileyen Gelin Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan Hanım nerelidir, yaşları kaç, kimdir?Sert söylemleri ve tartışmalarıyla ön plana çıkan Gelinim Mutfakta’nın Ezgi’sini sizler için araştırdık.

Gelinim Mutfakta Ezgi kaynanası Reyhan Hanım ile birlikte yarışma programında yer alıyor. Sert söylemleri ve tartışmaları ile ön plana çıkan Ezgi ve kayınvalidesi Reyhan Hanım, yarışmanın en dişli ikilisi olarak ön plana çıkarken haftanın birinciliğini elde edemediler. Bu haftanın birincisi Elif oldu ve 5 bileziği kaptı! Her hafta Gelinim Mutfakta’da heyecan daha da büyüyor!

GELİNİM MUTFAKTA DA BU HAFTA KİM BİRİNCİ OLACAK?

Yarışmada heyecan ve mücadele sürerken gelinler ve kayınvalideler arasında da kıyasıya bir rekabet sürüyor. Geçtiğimiz haftayı Elif birincilikle tamamlarken, bu hafta Ezgi iyi bir başlangıç yaptı ve günün birincisi oldu. Bakalım Gelinim Mutfakta Ezgi bu hafta 1.liği kazanabilecek mi? Göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı