Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gelin Evi’nde şaşırtan an

Televizyon

22 Aralık 2016 Perşembe 21:26:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:19:12

Gelin Evi’nde şaşırtan an

Yarışmacının düğün videosu izlenirken gelin ile damadın düğün salonuna arabayla giriş yapması yarışmacıları şaşırttı.

gelin evi yarışmasında 21 aralık şaşırtan an

Show Tv televizyonlarda hafta içi saat 13.00 ile 15.00 saatleri arasında ekranlara gelen Gelin Evi programının 21 Aralık tarihli programında misafirleri ağırlayan isim Esra Fındık oldu. Yarışmanın konseptlerinden olan misafirleri ağırlayan kişinin düğün videosunun izlenmesi anında gelin ile damadın düğün salonuna arabayla giriş yapması videoyu izleyen yarışmacıları şaşırttı.

Şaşırmakla yetinmeyip yarışma rekabeti nedeni ile olumsuz gördükleri noktaları eleştiren diğer yarışmacılar araba ile düğün salonuna giriş anını da eleştirdi. Esra Hanım ise bu durumun salonun bir organizasyonu olduğunu ve farklı bulduklarını dile getirdi. Buna benzer alışılmadık durumlar Gelin Evi’nde ilk defa olmuyor, bu üçüncü kez yaşanıyor.

Gelin Evi Program Bilgisi

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız? Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız? Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız. Ve bir ilk… Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı