Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Geleceğin Starı Yarışması Ekranlara Veda Ediyor!

Televizyon

23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:26:15

Geleceğin Starı Yarışması Ekranlara Veda Ediyor!

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve yeni, genç oyunculara kendilerini tanıtma ve hünerlerini gösterme fırsatı sunan Geleceğin Starı yarışmasından üzücü haber geldi. Star TV’de yayın hayatına kısa süre önce başlayan ve jüri koltuğunda Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay gibi isimlerin yer aldığı Geleceğin Starı yarışması ekranlara veda etme kararı aldı! 

Star TV ekranlarında kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan, eğlenceli ve komik skeçleriyle dikkat çeken Geleceğin Starı yarışması ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.  Özellikle genç ve yetenekli oyuncu adaylarına kendilerini gösterme ve hünerlerini sergileme fırsatı veren Geleceğin Starı yarışmasının ilk etapta 13 bölüm devam etmesi planlanıyordu. Ancak planlananın aksine yarışma reytinglerde ani kayıplar yaşayınca final gözüktü. Geleceğin Starı yarışması 6. bölümüyle yani bundan 3 hafta sonra ekranlara veda edecek. Star TV’de büyük umutlarla başlayan yarışma böylece yayın hayatını noktalamış olacak. Jüri koltuğunda Nurgül Yeşilçay, ünlü yönetmen Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın yer aldığı Geleceğin Starı yarışması bu kararla izleyenlerini üzdü.

Geleceğin Starı yarışmasının birincilerinin kim olacağı da merak ediliyor. Güzel ve yakışıklı, hünerli genç oyuncu adaylarının katıldığı yarışmada birinciler seçilecek mi? Yarışmanın kalan 3 bölümünde neler olacak? Soruları sorulmaya başlandı bile.

GELECEĞİN STARI YARIŞMASININ BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Geleceğin Starı yarışması final kararı almasına karşın yarışmanın 1 kadın 1 de erkek birincisi seçilecek. Toplamda 13 bölüm yayınlanması beklenen ancak 6. bölümüyle ekranlara veda edecek yarışmanın son bölümünde birinciler seçilerek ödülleri verilecek. Ödül olarak da 1 erkek 1 kadın birinci Star TV’nin bir dizisinde rol alma şansı yakalayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı