Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Geleceğin Starı Yarışmacısı Sunucusu kim? Müjde Uzman Biyografisi

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 18:28:16

Geleceğin Starı Yarışmacısı Sunucusu kim? Müjde Uzman Biyografisi

Geleceğin Starı yarışması bu akşam Star TV ekranlarında ilk bölümüyle yayında! Fikri Parlak, Hamdi Alkan ve Nurgül Yeşilçay’ın jüri koltuğunda oturduğu Geleceğin Starı yarışması, birçok genç yeteneğe star olmanın kapılarını açacak! Peki Geleceğin Starı yarışmasının güze sunucusu Müjde Uzman kimdir, yaşı, boyu, kilosu ve özel hayatıyla ilgili diğer bilgilerle sizler için derledik…

Geleceğin Starı yarışması bu akşam 5 Temmuz Perşembe günü resmen başlıyor! Star TV’nin yeni yarışma programı, genç yeteneklere gelecekte star olmanın kapılarını açacak! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli skeçlerle genç yetenekler hünerlerini sergileyecek, Nurgül Yeşilçay, Fikri Parlak ve Hamdi Alkan jürilik yapacak. Peki yarışma programının güzeller güzeli sunucusu Müjde Uzman kimdir? Müjde Uzman kaç yaşında ve özel hayatı, sevgilisi var mı? Sorularını sizler için yanıtladık.

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Müjde Uzman, Pazarlama sektöründe çalışırken bir yandan da hayalindeki mesleği oyunculuk için eğitimler de aldı. Modellik ve oyunculuk için ekstra mesai harcayan güzel oyuncu, bu çalışmalarının yanına şimdi de sunuculuğu ekliyor! Dizi sektörüne 2008’de Paramparça Aşklar dizisiyle giriş yapan ve kısa sürede dikkat çeken güzel oyuncu, ilk bölümü bu akşam yayınlanacak Geleceğin Starı yarışmasında sunuculuk yapacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı