Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Geleceğin Starı Yarışmacıları kimler? İsimleri

Özel Haber

4 Temmuz 2018 Çarşamba 16:11:50

Geleceğin Starı Yarışmacıları kimler? İsimleri

Star TV ekranlarında yepyeni bir program başlıyor! Geleceğin Starı, 5 Temmuz Perşembe günü Star TV’de olacak. Jüri koltuğunda oyuncu Nurgül Yeşilçay, yönetmen Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın olduğu yarışma programı Geleceğin Starı yarışmacıları kimler oldu? Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncusu Ferit Aktuğ’da Geleceğin Starı yarışmasına katıldı.

Geleceğin Starı yarışması, oyunculuk hayali kuranlar için büyük bir fırsat olarak Star TV’de başlıyor! Star TV’de yayınlanacak yeni yarışma programı Geleceğin Starı, 5 Temmuz Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlarda olacak! Yarışmaya başvuru süreci tamamlanıp yarışmacılar seçildi ve dizinin ilk bölümü için tüm hazırlıklar bitirildi. Şimdi Geleceğin Starı’nda ilk bölüm heyecanı yaşanıyor. Geleceğin Starı’na Star Tv’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler ekibinden Ferit Aktuğ’da katıldı.

Ekranların yeni yarışması Geleceğin Starı’nda genç yetenekler hünerlerini sergileyecek ve dikkat çekmeye çalışacak. Oyunculuk mektebi olarak da anılabilecek Geleceğin Starı programı ile geleceğe yeni starlar kazandırılmak isteniyor. Şimdi isterseniz Geleceğin Starı yarışmasına katılan genç yeteneklere göz atalım…

Hepsi birbirinden yetenekli 13 genç, Geleceğin Starı yarışmasında yıldızlarını parlatmak istiyor. Alp Aydın 27 yaşında ve Geleceğin Starı’na Bursa’dan katılıyor. İyi bir aktör olmak için tiyatro eğitimi de alan genç yetenek, Geleceğin Starı ile dikkat çekmek istiyor.

28 yaşındaki Burçin Nar, Geleceğin Starı’na Antalya’dan katılıyor. O da ileride bir dizide başrol olabilmek için Geleceğin Starı’nda göz doldurmak istiyor.

Berfin Nilsu Aktaş, 20 yaşında ve programa Ankara’dan katılıyor.

Dilara Gülsün Meydancı 20 yaşında ve Geleceğin Starı’na İstanbul’dan katılıyor.

Bu 3 genç yarışmacının yanı sıra 10 genç yarışmacı daha star olabilmek adına Geleceğin Starı yarışmasında boy gösterecek. Bakalım jüri kimleri beğenecek, seyirci kimleri destekleyecek? Sinehaber farkıyla Geleceğin Starı’nı birlikte göreceğiz.

Geleceğin Starı, yeni ve ilk bölümüyle 5 Temmuz Perşembe saat 20.00’da Star TV’de başlayacak. Yarışma programı deneyimli jüri ekibi ve enerji dolu yetenekli genç yarışmacılarıyla sizleri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı