Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Geleceğin Starı Başvuru Nasıl Yapılır? Oyunculuk için Geleceğin Starı Yarışması!

Özel Haber

1 Temmuz 2018 Pazar 10:39:46

Geleceğin Starı Başvuru Nasıl Yapılır? Oyunculuk için Geleceğin Starı Yarışması!

Oyuncu adayları için büyük bir fırsat sunan Geleceğin Starı yarışmasına başvurular halen sürüyor. Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu yarışmada oyuncu olmak isteyen gencinden yaşlısına yeteneği olan herkes programa katılabilecek. Star Tv ekranlarının yeni yarışması Geleceğin Starı’na nasıl başvuru yapabilirim? Diye soruyorsanız buyrun yazımıza…

Geleceğin Starı yarışması Star Tv’de 5 Temmuz 2018 Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlarda olacak. Jürisinde yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan ile Nurgül Yeşilçay ve Fırat Parlak’ı bulunduran yeni yarışma programı, oyuncu adaylarına büyük bir fırsat sunuyor. Oyuncu olmak isteyen, alayı ya da alaysız tüm yetenekli bireyleri bekleyen Geleceğin Starı ile yeni oyuncular keşfedilecek! Televizyon programından, dizi-film ve reklamlara birçok alanda oyuncu olarak rol almak isteyenler, Geleceğin Starı ile parlayıp kendilerini gösterebilecek.  Ayrıca sadece ünsüzler değil ünlü simalar da yarışmada yer alıp kendilerini tekrar göstermek için rol alacaklar. Ayrıca programda oyuncular sadece oyunculuk değil, ses ve fiziklerini de sergileyecek.

GELECEĞİN STARI BAKALIM KAÇ STAR KEŞFEDECEK?

Geleceğin Starı ile birçok dizi-filme yeni oyuncular katılabilecek mi? Geleceğin Starı’nın yıldızları reklam ve filmlerde rol almak için kendilerini göstermek istiyor. Star Tv’de ekranlara gelecek Geleceğin Starı programını güzel oyuncu Müjde Uzman sunacak. Katılanların ödül olarak “Ünlü olma” hayalini gerçekleştireceği yarışmaya başvurmak için Geleceğin Starı Star Tv başvuru formunu doldurmanız gerektirmektedir. Başvurular halen sürmektedir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı