Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gel Konuşalım TV8 Alanya Tatili Başvurusu Nasıl Yapılır

Televizyon

25 Temmuz 2018 Çarşamba 17:57:42

Gel Konuşalım TV8 Alanya Tatili Başvurusu Nasıl Yapılır

TV8 ekranlarının sevilen programı Gel Konuşalım’da Alanya tatili kazanma şansı! Hakan Ural ve Seda Akgül’ün sunumuyla TV8 ekranlarının vazgeçilmez magazin programı Gel Konuşalım talihi bir çifti Alanya tatiline gönderecek! Peki Alanya tatili için Gel Konuşalım’a nasıl başvuru yapılır? Gel Konuşalım programının tatilini kazanmam için nereye yorum yazmalıyım?

TV8’in sevilen magazin programı Gel Konuşalım’dan çiftlere harika bir sürpriz geldi! 25 Temmuz günü Hakan Ural’la Seda Akgül bomba bir ödül açıkladı. Atılan yorumlardan en beğenilen yorum sahibi ve yanındaki 1 kişiye Alanya Tatili ödülü verilecek! Peki Gel Konuşalım’ın verdiği Alanya Tatili için başvuru nasıl yapılır? Yorumumu nereye atmalıyım?

Gel Konuşalım Alanya Tatili’ni Hakan URAL’la Seda Akgül duyurdu. Seda Akgül, Alanya Belediye Başkanı sponsorluğunda verilen ödül için Alanya Belediye Başkanı’na teşekkür etti ve kendisinin ne kadar ince düşünceli bir insan olduğundan bahsetti. Programı izleyip programa güzel bir yorum gönderen çift ödülün sahibi olacak! Binlerce hatta onbinlerce yorumun geleceği başvurularda en güzel yorumun seçilmesinin ardından ödül bu yorumu yapan kişi ve yanındaki eşine verilecek!

GEL KONUŞALIM TV8 ALANYA TATİLİ BAŞVURUSUNU YORUMU NEREYE YAZMALIYIM?

Gel Konuşalım’da 25 Temmuz günü açıklanan Alanya Tatil başvurusunu instagram üzerinden göndermelisiniz. İnstagram üzerinden Gel Konuşalım’ın paylaşımının altına yorumlarınızı göndermeli ve bu yorumun en güzel yorum seçilmesini beklemelisiniz. Hakan Ural ve Seda Akgül’ün sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım, verdiği tatil hediyesiyle çiftlere güzel bir tatil vaat ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı