Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gel Konuşalım Seda Akgül Neden yok? Kovuldu mu

Özel Haber

29 Temmuz 2018 Pazar 12:43:42

Gel Konuşalım Seda Akgül Neden yok? Kovuldu mu

TV8 ekranlarının sevilen sabah kuşağı programı Gel Konuşalım’da Seda Akgül şoku! Seda Akgül, TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programından ayrıldı mı? Canlı yayında açıklama yapan ve başta Acun Ilıcalı, Hakan Ural olmak üzere tüm TV8 çalışanlarına ve izleyenlerine teşekkür edip programdan ayrılacağını açıklayan Seda Akgül, Acun Ilıcalı tarafından kovuldu mu yoksa kendisi başka bir programda mı yer alacak? Sizler için araştırdık…

TV8 ekranlarının sevilen sabah kuşağı programında sunucu değişikliği yaşandı! Gel Konuşalım’da Hakan Ural’la birlikte programda yer alan Seda Akgül Kanal D ekranlarında yeni başlayacak “4 Kadın” programında yer alacağı için Gel Konuşalım’dan ayrılma kararı aldı! Gel Konuşalım’dan ayrılacağını canlı yayında TV8 ekranlarında açıklayan Seda Akgül, TV8’in patronu Acun Ilıcalı ve program arkadaşı Hakan Ural başta olmak üzere TV8 çalışanlarına teşekkür ederek programdan ayrıldığını açıklamıştı.

Kanal D ekranlarının yeni programı 4 Kadın’da Hande Ataizi, Derya Tuna ve “Memeli Mestan” Elif Özkan ile birlikte Seda Akgül’de yer alacak. Seda Akgül, Kanal D’de kısa sürede yer alacak program için TV8’de yer aldığı Gel Konuşalım programı sunuculuğu görevinden ayrıldı. Seda Akgül’ün yerine Gel Konuşalım’a güzel sunucu Esra Eron getirildi.

SEDA AKGÜL KOVULDU İDDİALARI DOĞRU MU?

Seda Akgül, Kanal D’de yayınlanacak yeni program “4 Kadın” için Gel Konuşalım’dan ayrıldı. TV8’in patronu Acun Ilıcalı’nın Seda Akgül’ü kovduğu iddiaları gündeme bomba gibi oturmuştu! Seda Akgül ile Nihat Doğan arasında geçen tartışma ve polemikten sonra Seda Akgül Survivor Extra programını bitirmiş yerine Hakan Ural’la yeni bir program olan Gel Konuşalım’ı yapmaya başlamıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı