Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gebze’den Cem Adrian geçti!

Magazin

12 Ocak 2017 Perşembe 20:49:05

Gebze’den Cem Adrian geçti!

Ünlü şarkıcı Cem Adrian, Gebze’de kendisini dinlemeye gelen müzik severlere, tam anlamı ile bir müzik ziyafeti yaşattı.

Gebze'den Cem Adrian geçti!

Müzisyen ve aynı zamanda söz yazarı olan sanatçı Cem Adrian, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde konser verdi, hayranlarının kulaklarının pasını sildi.

Cem Adrian, Bilimsel Kültürel Araştırmalar Yayıncılık ve Üretim Kooperatifi (BİLKAR) tarafından tertiplediği gece’de, Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde sahne aldı.

2 saat’e yakın sahne alan Cem Adrian, ‘Ben Seni Çok Sevdim’, ‘Bana Ne Yaptın’, ‘Mutlu Yıllar’ ve ‘Sarı Gelin’ isimli parçalarını seslendirdi.

Gebze’de ki 4. konserini veren Cem Adrian’a şarkıları sırasında salonu tıklım tıklım dolduran neredeyse 700 kişiden oluşan dinleyicilerde eşlik etti.

Cem Adrian Kimdir?

Babası tüccar, annesi ev hanımı olan Yugoslavya göçmeni bir ailenin 2. çocuğu olarak Edirne’de doğmuştur. Gerçek adı ise Cem Filiz’dir. Adrian sahne soyadını doğduğu ve büyüdüğü Edirne şehrinin antik çağlardaki ismi olan Hadrianoupolis’ten esinlenerek almıştır. Adrian’ın müzisyenlik yolundaki ilk adımını Demet Sağıroğlu vasıtasıyla tanıştığı Fazıl Say‘ın davetiyle Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’ne girerek attı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı