Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Gazapizm Adana Sıfır Bir Dizisinde!

Özel Haber

7 Ağustos 2018 Salı 01:50:43

Gazapizm Adana Sıfır Bir Dizisinde!

Blu TV’nin sevilen dizisi Sıfır Bir Adana dizisinde Gazapizm sürprizi! 4. Sezon 10. bölümüyle sezon finali yapacak Sıfır Bir dizisinde ünlü şarkıcı Gazapizm’de konuk oyuncu olarak yer alacak! Gazapizm’i İzmirli Çete’nin başı olarak izleyeceğiz! Sıfır Bir 4. Sezon 10. bölüm çekimlerinde gözüken Gazapizm Sıfır Bir’in sezon finalinde oyuncu olarak yer alacak. İşte Gazapizm’li Sıfır Bir Sezon finaline dair detaylar…

Adana’nın gençlerini ve mahallelerini konu alan Sıfır Bir dizisi Blu Tv’de yayın hayatını sürdürürken dizide büyük bir sürprize yer verilecek! Blu TV platformunda izleyicisiyle buluşan Sıfır Bir’de 4. sezon 10. bölüm, sezon final bölümü olacak. Sezon finaline özel çok sürpriz bir isim de dizide yer alıyor! Ünlü şarkıcı Gazapizm, Sıfır Bir 4. sezon 10. bölümünde İzmirli çetenin başı olarak dizide rol alacak!

Gazapizm’li Adana Sıfır Bir sezon finali bölümünün fragmanı yayınlandı! Gazapizm’in dizinin final bölümünde yer alacağı kamera arkası çekiminde ve fragmanda gözüktü! Büyük heyecanın yaşanacağı sezon finali bölümüyle 4. sezonuna da noktayı koyacak Sıfır Bir dizisinin gelecek sezonu daha şimdiden merak edilmeye başlandı! Gazapizm’li yeni bölümün ardından dizi bir süre ara verecek!

GAZAPİZM KİMDİR? SIFIR BİR DİZİSİNDEKİ ROLÜ

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin favori müziği “Heyecanı Yok” rap parçasını seslendirerek akıllarda yer eden Gazapizm, Aras Bulut İynemli ile Çukur sezon finali özel bölümünde düet de yapmıştı! Gazapizm şimdi de diğer çok sevilen dizi Sıfır Bir’de bu kez oyuncu olarak rol alacak! Gazapizm’in Sıfır Bir dizisindeki rolü de İzmirli Çetenin lideri olacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı