Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Frankenstein sezon finali ile Zorlu PSM’de

Kültür Sanat

3 Nisan 2017 Pazartesi 16:43:12

Frankenstein sezon finali ile Zorlu PSM’de

2 sezondur tiyatroseverler ile buluşan ve her sahnelendiğinde kapalı gişe olarak ilgi gören Frankenstein, 8 Nisan Cumartesi günü Zorlu PSM’de sezon finali yapacak.

Frankenstein sezon finali ile Zorlu PSM'de

Fox Tv’de yayınlanan Dayan Yüreğim’in usta oyuncusu Cansel Elçin yanı sıra Kara Sevda’nın sevilen ismi Kerem Alışık ile birlikte Deniz Uğur ve Yılmaz Gruda’nın sahne aldığı oyun, sezonun son oyunu ile tiyatroseverler ile buluşacak.

Frankenstein, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Mary Shelley’in romanından Nick Dear tarafından uyarlanan, Selen Korad Birkiye’nin çevirisini yaptığı, Şakir Gürzumar yönetiminde sahneleniyor.

Oyunun oyuncularından usta isim Kerem Alışık, “2 sezondur bizleri yalnız bırakmayan, alkışlarıyla emeğimizi, tutkumuzu, sanata olan aşkımızı daha da perçinleyen muhteşem tiyatro seyircisine yürekten teşekkür ediyoruz. Sadece koltukları değil, yüreğimizi de doldurdular…” açıklamalarında bulundu.

Efsane oyun Frankenstein’da, Cansel Elçin Dr. Victor Frankenstein’i, Deniz Uğur- Elizabeth Lavenza’yı, Kerem Alışık- Yaratık rolünü canlandırırken, Yılmaz Gruda’da De Caley rolü ile sahneye çıkıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı