Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fox’un eski sunucularından Gretchen Carlson, Today’e konuk oldu

COURTESY OF FOX NEWS

Televizyon

4 Ocak 2017 Çarşamba 13:13:27

Son Güncelleme: 04/01/2017 13:33:18

Fox’un eski sunucularından Gretchen Carlson, Today’e konuk oldu

Bu yaz Roger Ailes’e karşı cinsel taciz davası açan Eski Fox News çalışanı Gretchen Carlson, 3 Ocak Salı günü “Today” programına konuk oldu.

gretchen carlson today'e konuk oldu

Carlson, Twitter hesabından Cuma günü bir duyuru yaparak, “konuk olacağı için heyecanlı olduğunu” belirtti. Aynı zamanda bazı duyurular yapacağını da ekledi.

Variety’nin kaynağı, Carlson’ın programa tek seferlik konuk olacağı ve ‘Today’de daha büyük bir role sahip olmayacağını dile getirdi. Aynı kaynağa göre, yapacağı duyuruların NBC ile ilgili olmadığı iddia ediliyor.

Carlson geçtiğimiz Temmuz ayında Ailes’e karşı dava açmış ve bu Fox News’in şefi için başka kadınlardan domino etkisi yaratan iddiaların gelmesine neden olmuştu.

Sonuç olarak bu iddialarda Alies’i istifa etmeye zorladı. Carlson, televizyon kanalından açık bir özürün yanı sıra 20 milyon dolarlık da bir tazminat aldı.

Fox News yıkımından sonra Carlson, ‘Today’in Salı günkü bölümü ile ilk kez canlı yayında katıldı. Cinsel taciz davasını hallettikten sonra Carlson oldukça mütevazı bir hayat sürmeye başlamıştı ama Kasım ayında ABC News’de “20/20” adlı bir programa başlıyor olacak. Röportaj sırasında Carlson, “Umarım her kadına kazanmaları için yardımcı olabilmişimdir” dedi.

Önümüzdeki hafta “Today”de bir başka tanıdık yüzü görüyor olacağız: eski “Today” sunucusu Katie Couric 2 Ocak sonrası, Matt Lauer ile birlikte doğum izninde olacak olan Savannah Guthrie’in yerine geçecekler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı