Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fox yeni dizisi Oğul’u tanıttı

Genel

22 Ağustos 2017 Salı 12:15:41

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:03:38

Fox yeni dizisi Oğul’u tanıttı

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Fox Tv, yeni yapımlarını bir bir duyurmaya devam ediyor. Sevilen kanal, son olarak yeni dizisi Oğul’u da gizemli bir tanıtımla izleyicilere sundu.

Fox yeni dizisi Oğul'u tanıttı

Yeni sezonda birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı dizileri izleyiciler ile buluşturmaya hazırlanan Fox Tv, yeni dizisi Oğul’u resmi sayfasından ve televizyon kanalından tanıttı.

Adını Feriha Koydum’un yıldızı Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı Bizim Hikaye, Erkan Petekkaya’nın yer aldığı Kayıtdışı, Timur Acar’ın yeni dizisi Nerdesin Birader, ve Özge Özpirinçci’nin rol aldığı Kadın dizisini yeni sezonda izleyiciler ile buluşturacak olan Fox, Oğul adında yeni bir diziyi daha listesine ekledi.

Geçtiğimiz akşam tanıttığı yeni dizisinde, “Her şey olabilirsin hayatta ama bir anneye oğul olabilir misin?” sloganını kullanan Oğul, izleyicilerde büyük merak uyandırdı.

Yapımcılığını Digiflame’in üstlendiği yeni dizinin çekimleri, daha önce Fox ekranlarında yayınlanan Karagül’ün de çekildiği Halfeti’de yapılıyor.

Dizi de ‘Anne’ karakterini oynayacak olan Müeddet rolü için usta oyuncu Ayşegül Günay ile konuşulduğu da biliniyor, öyle ki teaser’da sloganı seslendiren isim Ayşegül Günay’dan başkası değil!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı