Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

FOX TV’de ”final” kararları ardı ardına geliyor

Televizyon

24 Aralık 2017 Pazar 20:11:41

Son Güncelleme: 24/12/2017 17:17:09

FOX TV’de ”final” kararları ardı ardına geliyor

FOX TV yeni dönemde para kaybı yaşatan programlara ekranda izin vermeyecek.

FOX TV’nin Disney’e 52.4 milyar dolarlık rekor bir rakam ile satılmasının ardından dün bazı programların kaldırıldığı ortaya çıkmıştı. Bugün ise 2 program ile sınırlı kalınmayacak olduğu, 2 programın daha kaldırılacak olduğu açıklandı. Kaybolan Çiçekler programının hemen ardından reytinglerde başarılı olan Stil Avcıları programının da kaldırıldığı belirtilmişti.

Bugün ise kulislerde konuşulduğu ve kesinlik kazandığı iddia edilen bilgilere göre ”Milyonluk Resim” yarışması ile ”İlk Buluşma” programının gece kuşağından kaldırılacak olduğu açıklandı. 4 programı birden kaldıran yeni kanal yönetimi, bununla birlikte daha fazla kar elde edecek ve gereksiz yere para dağıtan programları yayından almış olacak.

Para Kaybı Yaşatan Programları Kapattı!

Yeni FOX TV yönetimi bir diğer tabir ile Disney yönetimi bu adımlar ile birlikte 4 programında kazançlarının az olmasından dolayı yayından kaldırmış durumda. Karlılık rakamlarına dikkat edecek olan yeni yönetimin sadece reytinglerde ilk sıralarda yer alabilecek olan program ve dizilere yer vereceği, bundan sonra FOX TV ekranlarında para kaybı yaşatan ”kayıp bulma, bilgi programı ve giyim-yemek yarışmaları” gibi programların asla görülemeyecek olduğunu doğrulamış oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı