Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fox Tv Sıradaki Gelsin Başvuru Formu işlemleri

Magazin

22 Ocak 2017 Pazar 01:15:07

Fox Tv Sıradaki Gelsin Başvuru Formu işlemleri

Fox Tv’de Emre Karayel’in sunumu ile 2 Ocak tarihinde yayına başlayan ‘Next One’ yarışmasının Türkiye uyarlaması olan Sıradaki Gelsin yarışmasına başvurarak, bilginizi sınayabilir, rekabet gücünüzü gösterebilir ve eğlenebilirsiniz.

Fox Tv Sıradaki Gelsin Başvuru Formu işlemleri

Eğlence de burada, gerilim de, kahkaha da, şaka da…Dünyanın en çok güldüğü bilgi yarışması ‘Sıradaki Gelsin’ Emre Karayel’in sunumuyla 2 Ocakta Fox ekranlarında başlamıştı.

Kanada, İtalya, Brezilya, İspanya, Macaristan, Bulgaristan, Vietnam, Şili gibi ülkelerde çok sevilen ‘Sıradaki Gelsin’ yayınlandığı ülkelerin reytinglerinde zirvede yer alıyor.

‘Sunucusunun yerinde olmayı asla istemeyeceğiniz’ yarışmanın sunucusu Emre Karayel, “Birlikte heyecanlanacak, birlikte eğleneceğiz. Yarışmacının ödül kazanmasını hiç kimse bu programın sunucusundan daha çok isteyemez” diyor.

SÜRPRİZLERLE DOLU

Kahkaha ve adrenalinin kol kola olacağı, her an bir sürprizin yaşanacağı, yarışmacısının ‘sırada’ beklediği ‘Sıradaki Gelsin’ baş döndürücü temposu ve eşi benzeri olmayan kurallarıyla, bilinen tüm bilgi yarışması konseptlerini hafızalardan silecek.

Sıradaki Gelsin yarışmasında sizde yarışmak istiyorsanız başvuru formunu www.fox.com.tr/Siradaki-Gelsin/ekstra/1/Basvuru-Formu adresinden doldurabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı