Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak ‘Ayrılık’ ile sahnede olacak

Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak 'Ayrılık' ile sahnede olacak

Kültür Sanat

23 Ocak 2017 Pazartesi 13:14:18

Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak ‘Ayrılık’ ile sahnede olacak

Son olarak Geniş Aile 2 filmi ile izleyici karşısına çıkan Fırat Tanış ile başarılı oyuncu Sevinç Erbulak, Behiç Ak’ın yazdığı ‘Ayrılık’ oyunu ile sahnede olacaklar.

Fırat Tanış ve Sevinç Erbulak 'Ayrılık' ile sahnede olacak

Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın usta oyunculukları ile bir komedi serüvenine dönüşen “Ayrılık” adlı tiyatro oyunu izleyicisiyle buluşacak. Prof. Dr. Semih Çelenk’in yönetmenliğini yapacağı oyun ise, Behiç Ak imzası taşıyor.

Prof. Dr. Semih Çelenk ve Hamit Demir’in girişimleri ile 2000 yılında kurulan, ünlü ve başarılı oyuncu Fırat Tanış’ın da ekibine dahil olduğu Tiyatroevi; yaratıcı, çağdaş ve çağına tanıklık eden çalışmalar ile izleyici karşısına çıkmayı hedefliyor.

Behiç Ak mizahının en belirgin izlerini taşıyan Ayrılık; “Boşanmış bir çiftin ayrıldıktan bir yıl sonra bir araya gelmesiyle giriştikleri, evlilik ve ayrılık süreçlerinin ironik ve komik yansıması.” olarak nitelendirildi.

Başak Özdoğan’ın sahne tasarımı, Emrah Sürücü’nün ışık tasarımı, Ebruli Muharrem’in müziklerini ve Emre Duygu’nun afişini hazırladığı ‘Ayrılık’ın fotoğraflarını ise Dilan Bozyel çekti.

Ayrılık oyunu 25 Ocak 2017, Çarşamba akşamı saat 20:30’da Profilo Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek prömiyerinin ardından; 26 Ocak 2017, Perşembe ve 29 Ocak 2017, Pazar günleri aynı yerde tiyatroseverlerle buluşacak. Biletler ise Biletix’ten alınabilecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı