Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

”Final yapacak” iddiaları boş çıktı, Arka Sokaklar reytinglerde 1. sırada

Televizyon

16 Aralık 2017 Cumartesi 16:32:55

Son Güncelleme: 16/12/2017 14:13:31

”Final yapacak” iddiaları boş çıktı, Arka Sokaklar reytinglerde 1. sırada

Arka Sokaklar

Kanal D ekranlarının uzun yıllardan beridir süren ve bir ara final yapmasına rağmen tekrar gelen talepler ve eksikliğinin hissedilmesi üzerine ekranlara geri dönen dizisi Arka Sokaklar hakkında dün akşamdan bu yana ”final yapacak” iddiaları ortaya atılmıştı. Yapılan bu açıklamalar sonrasında dizinin reytinglerinin bu hafta nasıl olacağı merak konusu olurken, Arka Sokaklar dizisinin dün reytinglerde birinci sıraya oturduğu ve reyting rekorları kırdığı belirlendi.

Kanal D yönetimi dizi hakkında herhangi bir final kararı açıklaması yapmadığı gibi dizinin genel seyirci tarafından da devam etmesi konusunda ısrarlar olduğu sosyal medyada ifade edildi.

Dizi Daha Fazla Heyecanlanacak

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile birlikte daha fazla heyecanlanacak gibi görünse de bununla birlikte bazı değişikliklerin söz konusu olabileceği tahmin ediliyor. Türk televizyon tarihinde en fazla uzun soluklu yapım arasında birinci sırada olan dizinin gelecek hafta 22 Aralık Cuma günü yayınlanacak bölümünün de reytinglerde ilk 5 sıralamasına girebileceği tahmin edilmekte. Tekin’in hayatını kaybedebilecek olduğu iddialarının yanında Gonca ile Hüsnü arasında yaşanmaya başlanan aşk ilişkisinin seyri de merak edilen konular arasında şimdiden yerini almış durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı