Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fi’de ki sevişme sahnesi ile gündeme oturan Ayşenur Çetin’e teklif yağıyor

Magazin

9 Nisan 2017 Pazar 14:16:09

Fi’de ki sevişme sahnesi ile gündeme oturan Ayşenur Çetin’e teklif yağıyor

İnternet televizyonu puhutv’de yayınlanan ‘Fi’ dizisinde, Ozan Güven’in canlandırdığı ‘Can Manay’ karakteri ile çektiği sevişme sahneleri sonrası adı bir kez daha gündeme gelen tescilli güzel, açıklamalarda bulundu.

Fi'de ki sevişme sahnesi ile gündeme oturan Ayşenur Çetin'e teklif yağıyor

Fi dizisinde ki sevişme sahnesi sonrası, sosyal medyada adı anılmaya başlanan, 2016 Best Model of Turkey 2’ncisi Ayşenur Çetin, ilk kez oyunculuk deneyimi yaşadı.

19 yaşında ki tescilli güzel bir anda ilgi odağı haline geldi. Magazin gündeminin tepesinde yer alan Çetin, Posta gazetesine röportaj verdi.

Ayşenur Çetin, “Bu ilk oyunculuk deneyimim. Sahneler cesurdu. Karşımda yılların aktörü vardı. Önce tedirginlik duydum. Meğerse hiç zor değilmiş. Çünkü Ozan beni çok rahatlattı.” dedi.

Tescilli güzel, kendisine yöneltilen, “Ozan Güven çapkınlığı ile gündeme geliyor, siz tescilli güzelsiniz. Aranızda elektriklenme olmadı mı?” sorusuna da şöyle yanıt verdi:

“Her sahnede elektrik olursa o zaman yaşanacak özel hayat kalmaz. Çekimlerde ve sonrasında böyle bir şey olmadı. Kendimi izlediğimde rolümün hakkını başarıyla verdiğimi düşündüm. Aklıma başka şey gelmedi. Sevgilim yok. Bu yüzden işime karışan, beni engelleyen kimse olamaz. Zaten herkes performansıma hayran. Şimdiden 3 dizi teklifi geldi.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı