Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fazilet Hanım ve Kızları 2.sezon çekimleri başladı

Dizi Haberleri

16 Ağustos 2017 Çarşamba 08:45:55

Son Güncelleme: 16/08/2017 04:48:49

Fazilet Hanım ve Kızları 2.sezon çekimleri başladı

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Murat Saraçoğlu’nun yönettiği Star Tv’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’nın 2.sezon çekimleri başladı.

Fazilet Hanım ve Kızları 2.sezon çekimleri başladı

Oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol gibi isimlerin bulunduğu dizi 13. bölümü ile sezon finaline girmişti.

Sezon finaline giren diziler bir bir yeni sezon hazırlıklarına başlarken, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin 2.sezon çekimleri de başladı.

Dizide Sinan Egemen karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Alp Nevruz, “Yoğun bir çalışma dönemine girdik. Bu sezon çok hareketli geçecek” diyerek hazırlıkların başladığını duyurdu.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SEZON FİNALİNDE OLANLAR

Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplamışken Nil’in intiharı her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve küplere binen Yağız ve Sinan’ın hesaplaşması sert olur. Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece’yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece’nin hamileliği, Fazilet’i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir. Yasin öfkesine yenilip geri dönüşü olmayan bir hata yaparken, Ece, hayatının en zor seçimiyle başbaşadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin bedelini ödemek zorundadır. Hazan’ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan’ın payına ne düşecek? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece’nin kaderini değiştirmeye yetecek mi? Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet’in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen’lerin felaketi mi olacak?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı