Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatma Girik Mustafa Ceceli’ye Yüklendi! Tokat Atacağım

Magazin

21 Temmuz 2018 Cumartesi 14:15:52

Son Güncelleme: 21/07/2018 12:13:09

Fatma Girik Mustafa Ceceli’ye Yüklendi! Tokat Atacağım

Türk sinemasının ve televizyonlarının usta ismi Fatma Girik, eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın uygunsuz görüntülerini basına servis etmekle itham edilen Mustafa Ceceli’ye sert sözler sarf etti! Usta oyuncu Girik, Mustafa Ceceli’yi gördüğüm yerde tokatlayacağım ifadesini kullandı. Ünlüler camiasından Mustafa Ceceli’ye tepki gösteren isimlere Fatma Girik’te eklendi!

Türk sinemasının usta isimlerinden Fatma Girik, son günlerde skandallarla gündemden düşmeyen Mustafa Ceceli’ye ağır sözlerle yüklendi! Eski eşi Sinem Gedik’le şarkıcı İntizar’a ait eşcinsel sevişme görüntülerini içeren uygunsuz videoyu basına servis etmekle itham edilen ve başta Deniz Çakır, Ahmet Hakan gibi isimler olmak üzere çoğu ünlünün tepkisini çeken Mustafa Ceceli’ye Fatma Girik’te tepki gösterdi.

Fatma Girik kendisine sorulan İntizar Sinem Gedik olayına ne diyorsunuz? sorusuna verdiği cevapta Mustafa Ceceli’yi suçlu bulduğunu açıkladı. İntizar’ı tanımadığını da dile getiren Girik, “Bir insanın mahremine kamera ile girmek yavşaklık, kalleşlik! Senin çocuğunun annesi o” diyerek Mustafa Ceceli’ye çok ağır sözler sarf etti! Gördüğü yerde Mustafa Ceceli’nin suratına tokat patlatacağını da açıklayan Fatma Girik, Mustafa Ceceli’nin en büyük kabahatli olduğunu dile getirdi.

MUSTAFA CECELİ’YE TEPKİLER SÜRÜYOR!

Eski eşi Sinem Gedik’le ilgili yaşanan skandalların ardından gözler Mustafa Ceceli’de. Mustafa Ceceli itibarını zedelemeye yönelik hamleler olarak gördüğü haberler için mahkemeye başvurdu ve kaldırma kararı istedi. Ancak Mustafa Ceceli’ye olaylar sonrası tepkiler hem ünlüler camiasından hem de halktan yoğun olarak sürüyor. İlerleyen günlerde Mustafa Ceceli ile eski eşi Sinem Gedik arasındaki Velayet davasının da nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı