Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih Portakal’ın kanaldaki işine devam edecek olduğu açıklandı

Televizyon

21 Aralık 2017 Perşembe 19:56:22

Fatih Portakal’ın kanaldaki işine devam edecek olduğu açıklandı

Fatih Portakal’ın işi ile ilgili son durum belli oldu.

Fatih Portakal son zamanlarda FOX TV’nin tümden Disney’e 52 milyar dolarlık dev bir rakama satılması dikkat çekmişti. Disney tarafından alınan kararlar sonucunda da Fatih Portakal’ın işine son verilebilecek olduğu, bu yönde atılacak olan adımların gelecek haftalarda kesinlik kazanacak olduğu ifade edilmişti. Portakal, açıklamasında herhangi bir şekilde kanala bağlı olmadığı ve demir atmadığını ifade ederek, elbette istenmesi durumunda kendisinin işten ayrılabilecek olduğunu belirtmişti.

Milliyet Yazarı Açıkladı

Fatih Portakal hakkında Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu tarafından yapılan araştırmalar ve istihbaratlar sonucunda Fatih Portakal’ın sunduğu akşam haberlerinin bir dizi kadar değerli ve 7 yıldır sürekli zirveye oynayan program olduğunu, bundan dolayı herhangi bir şekilde haberlerin kapanması ve Fatih Portakal’ın işinden ayrılması ile ilgili bir durumun söz konusu olmadığı belirtildi.

İddiaların hedefinde olan Portakal, bu araştırma sonucunda herhangi bir açıklama yapmazken, Türkiye’de en fazla izlenen haber programının FOX TV’de Fatih Portakal’ın sunduğu akşam haberleri olduğu biliniyor. Portakal ile Küçükkaya arasında ciddi rekabet aynı kanalda sürmeye devam ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı