Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih Portakal’ı ölümle tehdit etmişti, yakalandı

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 17:45:56

Son Güncelleme: 21/12/2017 17:05:11

Fatih Portakal’ı ölümle tehdit etmişti, yakalandı

Fatih Portakal’ı ölümle tehdit eden genç yakalandı ve serbest bırakıldı.

Ekranların deneyimli gazetecilerinden olan ve 7 yıldan beridir FOX TV’de haber sunmaya devam eden deneyimli gazeteci Fatih Portakal geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından WhatsApp ihbar hattına gelen ”ölüm tehdidi” mesajını paylaşmıştı. Bir vatandaşın kendisini ölümle tehdit ettiğini ve bununla ilgili olarak daha önce olduğu gibi yasal işlemleri başlattıklarını açıklayan Fatih Portakal, bu kişinin ne zaman bulunacak olduğu konusunda da büyük bir gizem mevcuttu.

Bugün ise kendi sosyal medya hesabından açıklama yapan Fatih Portakal, kendisini ölümle tehdit eden kişinin yakalandığını ve bu kişinin henüz daha 21 yaşında genç bir erkek olduğunu ve hakkında yasal işlemlerin başlatıldığını açıkladı. Devletin duyarlı polislerine ve görevini gerçekten yapanlara teşekkür eden deneyimli gazetecinin paylaşımına yorum yağdı.

”Gaza Gelip” Atmış

21 yaşındaki gencin neden dolayı bu mesajı attığının sorulması üzerine gencin ”gaza geldim” diyerek yanıt verdiği ve 21 yaşında olmasına rağmen çocukça bir davranış göstererek bu mesajı attığı açıklandı. Soruşturmasının ardından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı açıklanan gencin serbest bırakılması haberleri de tepki çekti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı