Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih Portakal’a açık açık ölüm tehdidi yağdırdı!

Televizyon

19 Aralık 2017 Salı 18:25:33

Son Güncelleme: 19/12/2017 17:32:35

Fatih Portakal’a açık açık ölüm tehdidi yağdırdı!

Fatih Portakal’a açık bir şekilde ölüm tehdidi yağdıran kişi kim?

Ekranların sevilen yüzlerinden birisi olarak tanınan Fatih Portakal, son zamanların en büyük şokunu belki de hayatının en büyük şokunu yaşadı. FOX TV whatsapp ihbar hattına bir telefon numarası üzerinden yazılan mesajda Fatih Portakal’ın ve FOX TV’nin sahibinin vatan haini oldukları, ikisini de öldüreceğini belirten bir şahıs açık bir şekilde ölüm tehdidi yağdırdı.

Son yıllarda yaşanan kritik durumlar arasında yer alan habercilik ve basın mensuplarının tarafsızlığının korumaları durumunda yobaz ve gelişmemiş kesim tarafından ”vatan haini” olarak ilan edilmesi büyük bir infial yaratırken, bir yandan da tarafsız habercilik konusunda ciddi sıkıntıları beraberinde getiriyor.

Siyasileri Suçladı!

Fatih Portakal, sosyal medyadan mesajı açık bir şekilde fotoğrafını çekerek paylaştı. Bununla birlikte bundan sorumlu olan kişilerin daha önce olduğu gibi iktidardaki siyasetçiler olduğunu ima eden Portakal, her zaman olduğundan farksız olarak gerekli olan hukuki yollara başvurduklarını ve bundan sonrasında da her türlü bu gibi olaylarda hukuki yollara başvuracak olduklarının mesajını verdi. Konu hakkında kanal yönetimi veya siyasilerden herhangi bir açıklama yapılmadığı gözlemlendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı