Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fatih dizisinde kim kimi canlandıracak?

Dizi Haberleri

1 Eylül 2017 Cuma 02:41:35

Fatih dizisinde kim kimi canlandıracak?

Yeni sezonda Kanal D’nin tabiri caizse ‘amiral gemisi’ olarak ekranlara süreceği Fatih dizisinde hangi oyuncunun, tarihteki hangi karakteri canlandıracağı yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Fatih dizisinde kim kimi canlandıracak?

Şimdilik adı Fatih olarak geçse de isminin değişme olasılığı olan dizi için hummalı bir çalışma yürütülüyor. Dev bütçeli dizi, daha önce Mehmet Akif Alakurt’un başrolünde yine Kanal D ekranlarında yayınlanmış, Alakurt’un Fatih Sultan Mehmet’i canlandırdığı ‘Fatih’ dizisi ilgi görmeyince kısa sürede final yapmıştı.

Bu sefer Fatih Sultan Mehmet’i ‘Kenan İmirzalıoğlu’ gibi bir ismin canlandıracak olması diziyi bir adım öteye taşırken, Kanal D ve yapımcı O3 Medya bu projeye oldukça güveniyor.

Karadayı’da birlikte rol aldığı Çetin Tekindor’un da kadrosunda yer aldığı Fatih dizisi’nde Çiçek Hatun’u oynayacak olan isim henüz belli olmasa da, son olarak dizinin kadrosuna katılan Metin Akpınar, Gürkan Uygun ve Altan Erkekli’nin rolleri belli oldu.

Kenan İmirzalıoğlu’nun Fatih Sultan Mehmet’i, Çetin Tekindor’un Çandarlı Halil Paşa’yı, Gürkan Uygun’un Delibaş’ı ve Altan Erkekli’nin Mimar Muslihiddin karakterlerine hayat vereceği dizinin Aralık ayı gibi ekranlarda olması bekleniyor.

Diğer yandan son olarak Kurtlar Vadisi Pusu’da rol alan başarılı oyuncu Ertan Saban’da Bizans İmparatoru Konstantin’i canlandıracak. Bu isimler dışında, dizinin oyuncu kadrosunda yer alacağı kesinleşen diğer isimler ise Burak Tamdoğan, Funda Eryiğit ve Serkan Keskin olarak öne çıkıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı