Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fantastik Gerilim filmi İçeride

Film Haberleri

22 Aralık 2016 Perşembe 06:38:50

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:16:38

Fantastik Gerilim filmi İçeride

2 Oscar adaylığı bulunan Naomi Watts’ın başrolünde yer aldığı fantastik gerilim filmi İçeride (Shut in) için Türkçe alt yazılı fragman paylaşıldı.

içeride ( shut in) filmi

27 Ocak 2017’de vizyona girecek olan Watt’sın başrolünde yer aldığı Fransa, Amerika ve Kanada’nın ortak yapımı olan İçeride (Shut in) filminin oyuncu kadrosunda kadrosunda Watts’a, Netflix’de yayınlanan Stranger Things dizisinde rol alan Charlie Heaton, Chicago Med, Chicago Fire gibi dizilerin yanı sıra 2011 yılında oynayan X-Men: Birinci sınıf filminde rol alan Oliver Platt, David Cubitt, Crystal Balint, Ellen David ve Clémentine Poidatz eşlik ediyor. Filminde dümeninde İçeride ile ilk uzun metrajlı film projesini yapan dizi yönetmeni Farren Blackburn yer alırken, senaryosu ise yine Blackburn’e benzer şekilde ilk senaryo denemesini bu proje ile yapan Christina Hodson’a ait.

Çocuk psikolokluğu yapan ve aynı zamanda dul bir kadın olan Mary Portman (Naomi Watts) herkesten uzak bir hayat sürmektedir. Kırsal bir yer olan New England’da sessiz ve her şeyden uzak bir hayat sürerken, kocasının sürdüğü arabanın kaza yapması sonrası beyin hasarı alarak felç kalan çocuğuna bakmaktadır. Hareket kabiliyetini kaybeden çocuğunun karnının doyurulmasından, yıkanıp temizlenmesine kadar tüm sorumluluk Mary’nin üstündedir. Bir yandan da mesleğini yapıp, hastalarına bakmaya devam eden Mary’nin son hastası ise Tom adında annesini kaybetmiş bir çocuktur. Mary kısa sürede Tom’u benimsemeye başlar fakat Tom onun gözetimindeyken kaybolunca Mary kendisini bir anda içinde ki vicdan azabı ile yanıp tutuşurken bulur. Ve tabi bu da yetmezmiş gibi bir de evinin içinde anlam veremediği gizemli olaylar gelişmeye başlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı