Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Fahriye Evcen’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Dizi Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma 00:02:15

Fahriye Evcen’in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Ekranların sevilen yüzü Fahriye Evcen’in yeni dizisi belli oldu. Daha önce erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu olarak bilinen Hüzünden Öte dizisi için Fahriye Evcen’e teklif götürüldü ve oyuncu teklifi kabul etti. Hüzünden Öte dizisi yakında setlere çıkacak.

Sezonun en çok aranan yüzlerinden biri olan Fahriye Evcen hayranlarına müjde! Fahriye Evcen’in yeni dizisinde Kadir Doğulu’yla başrol oynayacak. Daha önce Kerem Bursin’e teklif götüren Avşar film ret cevabı sonrası Kadir Doğulu’yla anlaşıldığını sizlere duyurmuştuk. Evcen yeni dizisinde partneri Kadir Doğulu olurken kötü adam olarak Burak Özçivit’e teklif götürüldü!

Burak Özçivit Eşiyle aynı dizide yer alacak mı?

Burak Özçivit’in eşiyle beraber aynı dizide yer alması bekleniyor. Henüz ret etmediği kesin olarak gelen bilgiler arasında. Geçen sezon Kara Sevda dizisiyle Neslihan Atagül’le (Kadir Doğulu’nun eşi) başrol oynayan Burak Özçivit eşinin Kadir Doğulu’yla partner olmasına izin verdi.

Dizinin kod adı Hüzünden Öte!

Daha önce Fahriye Evcen ve Kerem Bursin’e film olarak Hüzünden Öte senaryosu teklif edilmiş ve Bursin tarafından ret edilmişti. Dizinin film kadrosuyla, senaristiyle ve yönetmeniyle anlaşıldığı konuşuluyor. Dizi Avşar film tarafından yapılacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı