Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Facebook çöktü mü? 3 Ağustos Facebook’a Neden Girmiyor

Genel

3 Ağustos 2018 Cuma 19:18:56

Facebook çöktü mü? 3 Ağustos Facebook’a Neden Girmiyor

Facebook çöktü mü? 3 Ağustos 2018 Facebook Türkiye ve dünya Güneli erişim problemi yaşanıyor. En çok kullanılan sosyal medya mecralarından biri olan Facebook’a ne oldu? Facebook ne zaman geri açılacak. İşte Facebook’un sorunu.

En çok kullanılan sosyal medya olan Facebook’a erişim sağlanamıyor. 3 Ağustos 2018 cuma günü saat 19.00 itibariyle Facebook’a erişim sağlanamıyor. Facebook tüm dünya genelinde aynı anda çöktü. Facebook’un ne zaman açılacağıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Facebook 3 Ağustos tarihinde çökümü, tüm dünyada büyük ses getirdi. Facebookdown Twitter’da kısa sürede TT olmayı başardı.  Kullanıcıların bir çoğu ne zaman geleceğini ve bu kapanmanın sebebini merak ediyor. Facebook Web olarak çöksede uygulama olarak aktif kullanılabiliyor.

Facebook 3 Ağustos Sorunu Nedir?

Facebook 3 Ağustos’ta Masaüstü/web tamamen çökmüş durumda. Android ve İos’ta ise sadece resim görünmeme sorunu mevcut. Özellikle sayfası olanlar Facebook’a giremiyor ve gönderi paylaşamıyor. Ayrıca sponsorlu gönderiler de resimler çıkmıyor.

Facebook Ne zaman geri gelecek, bir açıklama yapılacak mı sorularını gelir gelmez sizlerle paylaşacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı