Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eyvah Düşüyorum Başvuruları Nasıl Yapılır Başvuru başladı!

Televizyon

8 Ağustos 2018 Çarşamba 15:17:53

Eyvah Düşüyorum Başvuruları Nasıl Yapılır Başvuru başladı!

Geçtiğimiz dönemde Star TV ekranlarında yayınlanan ve çok farklı formatıyla sevilen Eyvah Düşüyorum yeniden Star TV’de başlıyor! Yeni sezonda Eyvah Düşüyorum başvuruları da başladı! Yeni sezonda yine ekranlara kilitleyecek Eyvah Düşüyorum yarışmasına başvuru nasıl yapılır? Eyvah Düşüyorum’un sunucusu kim olacak? 

Star TV ekranlarının sevilen yarışmasının yeni sezon bölümleri için başvurular başladı! Geçtiğimiz senelerde Eser Yenenler ve Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunda ekranlara gelen Eyvah Düşüyorum’un bu sene sunucusunun kim olacağı henüz bilinmiyor! Ayrıca yarışmanın ne zaman başlayacağı ve hangi günler yayınlanacağı da henüz belli olmadı!

Star TV ekranlarında yayınlandığı dönemde Mehmet Ali Erbil ve bir dönem de Eser Yenenler sunuculuğunda ekranlara kilitleyen Eyvah Düşüyorum yarışması büyük ödüllerle yarışmacılarına para kazandırıyordu! Soruyu bilemediğiniz anda kabinin içine düşeceğiniz eğlenceli yarışma için başvurular nasıl yapılır?

EYVAH DÜŞÜYORUM BAŞVURULARI NASIL YAPILIR – BAŞVURU FORMU DOLDURMA

Star TV’de yeni sezonda yeni bölümleriyle ekranlarda olacak Eyvah Düşüyorum yarışmasının başvuruları için Star TV resmi internet adresinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formu eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra programın sizle iletişime geçmesini beklemelisiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı