Evlilik Hakkında Her Şey Güneş kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Güneş gerçek adı ne? Tülin Ece Yazkan kimdir? Tülin Ece Yazkan nereli? Tülin Ece Yazkan kaç yaşında? Tülin Ece Yazkan dizileir?

Ebru Şahin Prens dizisinde! Ebru Şahin Prens dizisinde!

Evlilik Hakkında Her Şey Güneş karakterini hangi oyuncu canlandırıyor?

Fox tv'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey başarılı bir izlenim çizdi. Salı günleri zorlu rakiplerle yarışacak olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ilk bölümü geçtiğimiz hafta ekranlara geldi.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucak, Gökçe Eyüboğlu ve Tülin Ece Yazkan'ın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi karakterleri merak edildi.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden Güneş karkateri kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Güneş gerçek adı ne? Evlilik Hakkında Her Şey Güneş karakterini Tülin Ece Yazkan canlandırmaktadır. 

Peki Tülin Ece Yazkan Kimdir? Tülin Ece Yazkan nereli? Tülin Ece Yazkan daha önce hangi dizilerde oynadı? Tülin Ece Yazkan kaç yaşında? 

Tülin Ece Yazkan Kimdir?

Tülin Ece Yazkan, 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Ece Yazkan, ilk oyunculuk deneyimini ise 2014 yılında ''Yılanların Öcü'' dizisinde yaşadı. Tülin Ece Yazkan 1.62 boyunda, 45 kilo ve Balık burcu.

YER ALDIĞI DİZİLER

Evlilik Hakkında Her Şey (Güneş)

Sefirin Kızı (Menekşe)

Ufak Tefek Cinayetler (Merve'nin gençliği)

Kırlangıç Fırtınası (İnci)

Bodrum Masalı (İpek)

Yaz'ın Öyküsü (Öznur)

Yılanların Öcü