Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Evleneceksen Gel’in ardından Artık Susma diyecekler

Televizyon

2 Eylül 2017 Cumartesi 10:33:05

Evleneceksen Gel’in ardından Artık Susma diyecekler

Uzun yıllardır Evleneceksen Gel’i birlikte sunan Seda Sayan ve Uğur Arslan, çıkartılan KHK’lar ve RTÜK’ün uyarıları sonrasında iptal edilen evlilik programları sonrasında, kriminal olayları araştıracakları program sunmaya hazırlanıyorlar.

Evleneceksen Gel'in ardından Artık Susma diyecekler

Evlilik programlarının ‘cast’ elemanlarından oluştuğu iddialarının en yoğun yaşandığı Evleneceksen Gel, TV 8’de yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Roman dizisinde ki pek çok oyuncunun Evleneceksen Gel adaylarından oluşuyor olması sonrası daha bir kesinlik kazanmıştı. Malum, programda yan yana durmaya bile tahammül edemeyen adaylar, bu dizi de yan yana kamera karşısına geçtiler!

Neyse ki bu şovlar sona erdi. İki ünlü sunucu ise son zamanların popüleri olan kriminal suçların araştırıldığı bir program sunmak için gün saymaya başladı. Artık Susma adını verdikleri programda faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışırken, kayıplarında peşine düşecekler.

Evleneceksen Gel’in yapımcısı olan Global Yapım, Artık Susma’nında yapımcılığını üstlenirken, ünlü sunuculara programlarında konusunda uzman muhabir ve kameramanlar eşlik edecek.

Artık Susma programı 11 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’de Show TV ekranlarında başlayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı