Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Etiler Şamdan’ın yerine Cookshop geliyor!

Magazin

19 Şubat 2017 Pazar 13:10:34

Etiler Şamdan’ın yerine Cookshop geliyor!

Geçtiğimiz haftalarda ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan’ın, uzun süredir kirasını ödemediği gerekçesi ile dükkanından çıkardığı, İstanbul’un 42 yıllık markası Etiler Şamdan’ın yerine açılacak yeni mekan belli oldu!

Etiler Şamdan'ın yerine Cookshop geliyor!

Etiler Şamdan’ı kirasını ödemediği için dükkanından çıkartması ile magazin gündemini alt üst eden Seda Sayan’a, boş kalan dükkanı için teklif üstüne teklif gelmeye devam ediyor.

Bir çok işletme, gözde mekanı kiralamak için Seda Sayan’ın avukatı ile temasa geçerken, yeni kiracının büyük ölçüde belirlendiği ve el sıkışıldığı öğrenildi.

Habertürk’de yer alan habere göre, yapılan temaslardan sonra Nişantaşı ve Bodrum başta olmak üzere 10 merkezde yer alan Cookshop, 1.5 yıl önce kentsel dönüşüm nedeni ile Etiler’de ki şubesini boşaltmak zorunda kalmıştı.

Bu temas sonrasında sosyetik restaurant Cookshop, kapatmak zorunda kaldıkları Etiler’de ki merkezini, Şamdan’dan boşalan yere açmak için Seda Sayan ve avukatı ile temasa geçti.

Bu görüşme ünlü sunucu ve şarkıcı tarafından da doğrulanırken, oğlunun ve avukatının bu görüşmeleri sürdürdüğünü belirtti.

Aynı şekilde Cookshop işletmesinin ortaklarının da, anlaşmaya vardıklarını haftaya kontratın imzalanacağını bilgisini verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı