Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Esra Erol’un adayı ‘Ayça’dan kurmaca itirafı

Televizyon

14 Mart 2017 Salı 15:19:31

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:44:23

Esra Erol’un adayı ‘Ayça’dan kurmaca itirafı

Atv ekranlarında yayınlanan, Esra Erol’un sunumu ile ekranlara gelen Esra Erol’da adlı izdivaç programının eski adaylarından Ayça, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayın ile şok açıklamalar yaptı.

Esra Erol'un adayı 'Ayça'dan kurmaca itirafı

Evlilik programları ile ilgili gün geçmesin ki bir başka iddia ortaya atılmasın. Meclis’inde sık sık gündemine gelen izdivaç programlarından, Esra Erol’a ait program için şok bir iddia ortaya atıldı.

Esra Erol’un programında talibini arayan, ancak sonradan programdan ayrılan gelin adaylarından ‘Ayça’ canlı yayında, programda ki her şeyin kurmaca olduğunu ifade etti.

Programa katılanlara bir sözleşme imzalatıldığı, günlük olarak ödeme yapıldığını belirten Ayça, programda görüştüğü damat adayı Ahmet ile bir şey yaşamadığını açıkladı.

HER ŞEY KURMACA

Ayça, “Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Ben, damat adayı Ahmet’le gerçek bir aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Her şey kurmaca.” dedi.

Program’da, damat adayı Ahmet’in kendisine taktığı yüzüğünde, “Annem’in Umre’den getirdiği yüzüktü” itirafında bulundu.

CANER VE BERKE’DE YALAN

Canlı yayın esnasında takipçileri, programın favori adaylarından Caner ve Berke’nin ilişkisini sorması üzerine de, Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! “Caner ve Berke aşkı da kurmaca. Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor” diyerek şok etkisi yarattı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı