Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Esra Erol, aynı format ile devam ediyor

Medya

5 Mayıs 2017 Cuma 12:54:10

Esra Erol, aynı format ile devam ediyor

Yayınlanan kanun hükmünde kararname ile evlilik programlarının yasaklanmasına ilişkin çelişki ve tartışmalar hala sıcaklığını korurken, Esra Erol’un programı ile ilgili de bir açıklama geldi.

Esra Erol, aynı format ile devam ediyor

KHK ile evlilik programlarının yasaklanması sonrasında, evlilik programları yayınlanmaya devam ederken, bu kanun hükmünde kararname’nin hangi programları kapsadığı da hala merak ediliyor.

Evlilik programları ile ilgili olarak, RTÜK Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, “İnceleme bittikten sonra kamuoyuna bir açıklama yapacağız. Biz zaten bu programları istemiyoruz, bunu daha önce de açıkça söyledik” diyerek, tartışmaları alevlendirmiş, bu programlar için yaptırıma devam edileceğinin sinyalini vermişti.

Star Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la da format değişikliğine giderek, imkanı olmayan insanları evlendireceklerini açıklamış, bu hamlenin de KHK’dan etkilenmemek için olduğu söylenmişti.

Bu programların öncüsü olan Esra Erol’un programı ile ilgili olarak da, Erol’un yardımcısı Yağmur Gönül Taş, kaldıkları yerden devam edeceklerini ifade etti.

Taş yaptığı açıklamada, “Biz programımıza ilk günkü gibi devam ediyoruz, herhangi bir format değişikliliği yapılmayacak. İlk günkü yayınımız nasılsa şu anda öyleyiz. Biz ayrıca 10 yıldır bu programda sosyal sorumluluk projelerine destek oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde Esra Hanım otizmli çocuğu olan bir aileye programında yardım etti. Bu şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı