Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın İlyas’ı Ozan Akbaba baba oldu!

Dizi Haberleri

14 Temmuz 2018 Cumartesi 18:43:38

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın İlyas’ı Ozan Akbaba baba oldu!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle yakaladığı çıkışla adından söz ettiren Ozan Akbaba baba oldu. EDHO’da İlyas karakterini canlandıran oyuncu gerçek hayatta baba oldu. Ozan Akbaba oğluna duygusal paylaşımı ses getirdi.

Başrollerinde Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın rol aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın İlyas Çakırbeylisi Ozan Akbaba baba oldu. Buket Arıkan’la 2017 yılında evlenen Ozan Akbaba’nın oğlu Ozan Ali dünyaya geldi. Kısa sürede duygusal paylaşımı rekor kırdı.

Ozan Akbaba’dan Oğluna Duygusal Mesaj!
Hoş geldin oğlum. Bu tarih, doğduğun tarih Ozan Ali’im. Şu kısacık hayatımıza, içinde yanlışların da doğruların da bolca bulunduğu, acizane ruhumuzun bir nefeslik ömrüne yepyeni bir nefes kattığın hayatımıza girdiğin için sana ne kadar teşekkür etsek az.  Ozan Ali’m…

Annen, çok sabırlı, çok güçlü bir kadın oğlum. Senden tek bir isteğim olacak; anneni çok sev olur mu? Çünkü sen onu çok seversen dünyayı seversin, sen onu çok seversen hayatı, yaşamayı çok seversin, sen onu çok seversen insanı, doğayı, bitkiyi, hayvanı, uyumu, güzelliği, içinde güzellik barındıran herşeyi çok seversin. Yeryüzünde sevgi hakeden ne varsa eminim hepsini çok seversin… Avucunda dünyayı taşıyan anneni çok sev Ozan Ali, ve tüm yanlışlarımıza rağmen bizi çok sev oğlum.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı