Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon 11 Eylül’de başlıyor

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 16:06:40

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon 11 Eylül’de başlıyor

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merakla bekleniyordu! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz tutkunlarının heyecanla beklediği tarih belli oldu! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 11 Eylül’de yeni bölümüyle başlayacak. Peki yeni sezonda neler değişecek, neler olacak? EDHO Yeni sezon analizimizi sizler için oluşturduk…

Başrollerinde Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın bulunduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona 11 Eylül tarihinde, kendi kanalı ATV ekranlarında başlayacak! Yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın, yönetmenliğini Onur Tan’ın ve senaristliğini Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener’in yaptığı ATV ekranlarının en sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona da damgasını vuracağa benziyor! EDHO’nun yeni sezonu 11 Eylül’de Başlayacak!

ATV ekranlarında yayın hayatını sürdüren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ilk sezonuyla dizi sektörüne damgasını vurmuştu. Kurtlar Vadisi Pusu senaryosuna benzer bir hikayesi olan ve oyuncu kadrosunda “Çakır, Abdülhey”  ve daha birçok eski Kurtlar Vadisi oyuncusunu barındıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2. sezonunda nelerin olacağı da merak ediliyor!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TUTKUNLARI EKRAN BAŞINA!

Eşkiya Dünnyaya Hükümdar Olmaz 2. sezonu da yine büyük maceraya sahne olacak! Çakırbeyliler, masayı dağıtacak mı? Ünal Bey’in ne gibi planları var? Devlet ile arasını açmak istemeyen Çakırbeyliler bakalım nasıl bir yol izleyecek? Hızır Çakırbeyli yine raconlarıyla EDHO severleri ekranlara kiliteyecek mi? Hep birlikte 11 Eylül ile birlikte EDHO 2. sezonu izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı