Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Yaşar Olgun Şimşek diziden ayrıldı!

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi 15:14:23

Son Güncelleme: 11/08/2018 15:14:31

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Kimsesiz Yaşar Olgun Şimşek diziden ayrıldı!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da yaprak dökümü devam ediyor! İlk olarak başrol Deniz Çakır’ın diziden ayrılmasının şoku yaşanırken şimdi de dizinin Kimsesiz Yaşar’ı Olgun Şimşek diziden ayrıldı! Dizinin yapımcısı Bahadır Özdener resmi olarak Olgun Şimşek’in diziden ayrıldığını açıkladı! 

ATV ekranlarında ilk sezonuyla büyük heyecan yaratan ve 2. sezon çekimlerine başlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon öncesi ayrılıkları konuşulmaya başlandı! İlk olarak Deniz Çakır’ın diziden ayrıldığı haberleri servis edilirken şimdi de dizinin Kimsesiz Yaşar’ı Olgun Şimşek’in diziden ayrıldığı bizzat yapımcı Bahadır Özdener tarafından açıkladı!

Bahadır Özdener sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hem Deniz Çakır hem de Olgun Şimşek için veda mesajı yayınladı! Deniz Çakır, Olgun Şimşek ve kendisinin birlikte yer aldığı bir pozu paylaşan EDHO’nun yapımcısı Bahadır Özdener, iki ünlü oyuncuya da diziye kattıkları için teşekkür ederek veda etti.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 2. sezonu için çekimler başladı! Dizinin 1. sezonunun ardından 2. sezonu da heyecanlı ve aksiyon dolu bölümlerle ekranlarda olacak! Yeni sezon çekimlerine de başlandı! 2-3 bölümlük çekimlerin tamamlanmasının ardından Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 2. sezon 1. bölümüyle Eylül ayında ATV ekranlarında başlaması bekleniyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı