Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitirildiği duyuruldu! Oktay Kaynarca açıkladı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden bitti? EDHO neden bitti? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başka kanala geçmedi?

Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor

ATV'nin arasında anlaşmazlık olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bitirildi! 

Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca EDHO dizisinin bittiğini sosyal medya hesabından açıkladı! Salı günleri ekrana gelmesi beklenirken geçtiğimiz hafta büyük bir şokla son anda yayın akışından kaldırılan EDHO dizisi bitti!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden bitti? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden başka kanala geçmedi? EDHO neden final yaptı? ATV ne açıklama yaptı?

Oktay Kaynarca yaptığı paylaşımda dizinin bitirildiğini şu sözlerle duyurdu;

"At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir" Cengiz Han.

 Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın değerli izleyicisine, yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam tmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın."